Шкільний рюкзак з футбольний м'яч.
Рюкзак на два відділення, кожне відділення закривається на блискавку, спереду велику кишеню на блискавці. Малюнок виконаний з 3D ефектом. Спинка щільна сітчаста, лямки регулюються під зростання дитини. Бічні кишені для води. Угорі м'яка ручка-петля. Матеріал рюкзака з водовідштовхувальними властивостями. Шлейки з грудною стяжкою
Розміри рюкзака – висота 40 см, довжина 32 см, ширина 22 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 40 см |
| Глибина | 22 см |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Регульовані лямки, Нагрудний ремінь |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 32 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴








