Сумка нагрудна чоловіча через плече.
Стильна зручна чоловіча сумка чорного кольору на два відділення з екошкіри з отвором для виведення навушників. Сумка м'яка шкіра, спереду 1 кишеня на блискавці, ремінь регулюється по довжині. Усередині сумки підкладка, кишеня на блискавці.
Колір - чорний.
Розміри - висота 31 см, довжина 18 см, ширина 8 см, ширина ременя на плече 4 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴









