-5%

Рюкзак шкільний ортопедичний Куромі 1-4 клас для дівчинки
1 550 ₴
1 472,50 ₴
- Готово до відправки
+380 (66) 335-34-99
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак шкільний Kuromi 1-4 клас.
Рюкзак з водовідштовхувального та водонепроникного нейлону. Має два великі відділення, всередині кишеню, спереду велику кишеню на змійці, бічні кишені з сіточкою для води. Спинка ортопедична, шлейки регулюються по довжині. Рюкзак щільний добре тримає форму, рисунок 3Д. Вгорі м'яка ручка.
Кольори в наявності - рожевий.
У комплекті до рюкзака брелок.
Параметри – висота 39 см, довжина 30 см, ширина 18 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Рожевий |
| Висота | 39 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 18 см |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 472,50 ₴



