Сумка нагрудна чоловіча через плече
Стильна зручна чоловіча сумка чорного кольору на два відділення з екошкіри з отвором для виведення навушників. Сумка м'яка шкіра, спереду 1 кишеня на блискавці, ремінь регулюється по довжині. Усередині сумки підкладка, кишеня на блискавці.
Колір - чорний
Розміри - висота 28 см, довжина 16 см, ширина 7 см, ширина ременя на плече 4 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 675 ₴









