Рюкзак молодіжний міський стильний стильний.
Оригінальний міський рюкзак із принтом. Рюкзак на два відділення спереду кишеня на блискавці, бічні кишені для води. Ззаду кишеня на блискавці. Вгорі м'яка ручка і ручка петля, внутрішня сторона лямок сітчаста.
Матеріал рюкзака щільний з водовідштовхувальним просоченням.
Брелок не йде в комплекті.
Розміри - висота 43 см, довжина 32 см, ширина 15 см.
Кольори в наявності - чорний, сірий, рожевий, блакитний, зелений.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Водонепроникна тканина |
| Колір | Різні кольори |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 43 см |
| Ширина | 32 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Задній |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴










