Чорний рюкзак жіночий шкіряний.
Жіночий рюкзак виконаний із якісної шкіри PU чорного кольору. Рюкзак на одне відділення, спереду велика кишеня на блискавці з місткою кишенею. Бічні кишеньки для води. Позаду рюкзак кишеню на блискавці. Рюкзак на підкладці, всередині є кишені, зручні лямки, що регулюються, тканинний широкий ремінь на плече. Зверху ручка рюкзака. Подвійні міцні блискавки сріблястого кольору.
Параметри – висота 32 см, довжина 22 см, ширина 12 см


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 32 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 12 см |
| Тип | Міський |
| Підлога | Жіночий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 170 ₴








