Дитяча сумка через плече для дівчинки.
Модна дитяча сумочка для дівчинки через плече. Сумка виконана з поліестеру. Застібається на блискавку. Спереду кишеня на блискавці, шлейка регулюється по довжині.
Параметри - висота 24 см, довжина 14 см. ширина 6 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 24 см |
| Глибина | 6 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 14 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴







