Молодіжний міський рюкзак хлопців.
Міський рюкзак виконаний зі щільної водовідштовхувальної тканини. У рюкзаку два великих відділення, спереду кишені на блискавці та з клапаном. Бічні кишені для води. М'яка ручка петля, щільна спина, шлейки подвійні s-подібної форми. Усередині рюкзака відділення для планшета. Ззаду кишеня на блискавці. Бічні стяжки з двох сторін. Спинка сітчаста дихаюча.
Розміри рюкзака - висота 40 см, довжина 30 см, ширина 15 см.
Колір - чорний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Для хлопчиків |
| Колір | Чорний |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 15 см |
| Стан | Новий |
| Розмір | Великий |
| Особливості | Регульовані лямки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴






