Шкільний рюкзак для хлопчика.
Шкільний рюкзак для хлопчика із улюбленими динозаврами. Рюкзак виконаний із щільного водовідштовхувального поліестру. У рюкзаку одне велике відділення, спереду кишеня на блискавці, бічні кишені одна на блискавці, інша сітчаста для води. Вгорі рюкзака м'яка ручка та ручка петля. Шлейки м'які сітчасті зручної форми. Спина м'яка сітчаста дихаюча ортопедична. У рюкзаку світловідбиваючі елементи для безпеки вашої дитини на дорозі.
Параметри – висота 38 см, довжина 28 м, ширина 14 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Для хлопчиків |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 28 см |
| Глибина | 14 см |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Особливості | Регульовані лямки, Світловідбивні елементи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴






