Рюкзак дитячий хлопчикові 3-5 років Spider-Man
Дитячий рюкзак для дитини хлопчика. Рюкзак з красивим яскравим малюнком улюбленого героя Людина павук. У рюкзаку одне велике відділення, спереду кишеня на блискавці, бічні кишені для пляшки з водою, регульовані лямки, ручка-петля вгорі рюкзака.
Розміри - висота 30 см, довжина 24 см, ширина 15 см
Колір - темно-синій
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 30 см |
| Глибина | 15 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Персонажі | Spider-Man |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Ширина | 24 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴




