Сумка поясна бананка жіноча.
Зручна поясна сумка на широкому ремені під крокодила. Сумка на одне відділення, закривається на блискавку, всередині підкладка, кишеня на блискавці, широкий тканинний ремінець на пояс і плече. Фурнітура золото. Верхній матеріал шкірзам.
Кольори в наявності - чорний.
Параметри - довжина 27 см, висота 18 см, ширина вгорі 6 см, довжина ремінця 110 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Екошкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 27 см |
| Висота | 18 см |
| Товщина | 6 см |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴






