Шкільний рюкзак для хлопчика Людина павук.
Рюкзак на одне відділення закривається на блискавку, спереду велика кишеня на блискавці і маленька кишеня знизу для шкільного приладдя. Малюнок людина павук і супергерої виконаний з 3 D ефектом. Спинка ущільнена сітчаста, лямки регулюються під зріст дитини. Бічні кишені для води. Вгорі м'яка ручка-петля. Матеріал рюкзака з водовідштовхувальними властивостями.
Розміри рюкзака - висота 39 см, довжина 29 см, ширина 19 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 39 см |
| Глибина | 19 см |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Персонажі | Spider-Man |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Ширина | 29 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴





