Дитячий рюкзак для дівчинки 3-5 років із лялькой ЛоЛ.
Яскравий красивий дитячий рюкзачок для дівчинки. Виконаний з поліестеру водовідштовхувальний. Рюкзак на одне відділення, спереду велика кишеня з 3Д малюнком. Лямки регулюються по довжині, спина сіточка дихаюча.
Кольори в наявності - фіолетовий.
Розміри рюкзака - висота 31 см, довжина 26 см, ширина 15 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 400 г |
| Висота | 31 см |
| Глибина | 15 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 26 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴





