Портфель для першокласника Бетмен.
Шкільний рюкзак для хлопчика початкової школи з улюбленим героєм Batman. Рюкзак на одне відділення, спереду велика кишеня на блискавці та маленька кишеня для шкільного приладдя. Вгорі рюкзака зручна м'яка ручка і ручка петля, шлейки S образної форми ущільнені, що дихають, регулюються по зростанню дитини. З боків рюкзака сітчасті кишені для води. Спинка рюкзака щільна. Виконаний із щільної водовідштовхувальної тканини – поліестер. Колір чорний із синім.
Параметри – висота 36 см, довжина 28 см, ширина 14 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 36 см |
| Глибина | 14 см |
| Персонажі | Batman |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴





