Гарний шкільний рюкзак для дівчинки в 1-3 клас.
Яскравий шкільний рюкзак для дівчинки з лялькою Лол з 3D малюнком. Рюкзак на два великих відділення, всередині кишеня для планшета, спереду велика кишеня на блискавці. Спина щільна сітчаста, лямки дихаючі регулюються за зростом дитини. Вгорі м'яка ручка і ручка петля. Верхній матеріал поліестер із водовідштовхувальними властивостями.
Розміри рюкзака - висота 39 см, довжина 29 см, ширина 19 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 39 см |
| Глибина | 19 см |
| Персонажі | Ляльки LOL |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 29 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴








