Рюкзак для першого класу дівчинці з песиком.
Яскравий красивий легкий шкільний рюкзак для дівчинки першокласниці. Рюкзак виконаний зі щільної водовідштовхувальної тканини поліестеру. У рюкзаку одне відділення і велика кишеня на блискавці з 3Д малюнком спереду. Бічні кишені для води. Вгорі ручка для носіння в руці. Спина рюкзака щільна з сітчастого матеріалу, дихаюча. Лямки з сіткою з внутрішньої сторони, регулюються під зріст дитини. Якісні блискавки. Світловідбиваючі елементи на рюкзаку, для безпеки дитини на дорозі.
Розміри рюкзака - висота 36 см, довжина 26 см, ширина 12 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Колір | Фіолетовий |
| Висота | 36 см |
| Ширина | 26 см |
| Глибина | 12 см |
| Стан | Новий |
| Розмір | Малий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴





