Модна стьобана жіноча сумка у формі цегли.
Виконана з екошкіри, сумка на одне відділення, застібається на блискавку, всередині сатинова підкладка і кишеня на змійці.
Ланцюжок на плече з перемичкою.
Якісна золота фурнітура.
Параметри – довжина 22 см, висота 13 см, ширина 8 см, довжина ланцюжка на плече 115 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Оливковий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина плечового ременя | 1150 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴




