Стьобана сумка на ланцюжку жіноча.
Зручна маленька сумочка на плече, прикрашена каменями з оригінальною пряжкою. Виконана з шкірозамінника. Сумка на два відділення внури перегородка на блискавці, закривається на магнітну кнопку. Ланцюжок всередині з ремінцем.
Кольори в наявності: чорний, молочний.
Розміри - довжина 22 см, висота 15 см, ширина по дну 8 см, довжина ланцюжка 120 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина ручок | 1200 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴







