Сумка через плече з гаманцем.
Модний тренд сезону - сумочка крос-боді, що складається з трьох сумочок. Вона складається з клатчу Pochette, Mini Pochette та гаманця для монет, який прикріплений до широкого ременя.
Кожна сумочка є знімною, тому можна поєднувати різні варіанти. Ремінець має кільце для кріплення інших аксесуарів. Плечовий ремінь із текстилю, регулюється по довжині. Усередині сумок підкладка. У комплекті золотий ланцюжок. Сумка виконана з екошкіри, фурнітура золото якісна.
Колір у наявності - бежевий.
Параметри:
Сумка – довжина 23 см, висота 12 см, ширина 4 см
Клатч – довжина 18 см, висота 11 см, ширина 3 см
Гаманець 9 см*9 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Крос-боді |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Відділення для дрібних грошей |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴



