-10%

Сумка через плече на широкому ремені Jingrin.
Колір: бежевий.
Сумка виконана з шкірозамінника і штучної замші. Добре тримає форму, закривається на дві кнопки, широкий ремінь на плече, зверху ручка.
Фурнітура золото.
Параметри - довжина 19 см, висота 16 см, ширина 7 см, довжина ремінця 128 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Кнопки |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина ручок | 1280 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴






