
Жіноча сумка через плече із широким ременем брендова Tory burch
1 500 ₴
- Готово до відправки
+380 (66) 335-34-99
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка через плече жіноча Tory burch.
Модний жіночий брендовий сумочка відомого бренду Торі берч. Сумка комбінована виконана з текстилю та екошкіра, широкий тканинний ремінець на плече. Сумка на два відділення, перегородка з кишенькою. Сумка закривається на дві кнопки.
Колір - темно-синій.
Розмір - довжина 22 см, висота 15 см, ширина 6 см, довжина ременя 120 см




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Комбінований |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина ручок | 1200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴








