Шкільний портфель в 1 клас для дівчинки.
Шкільний рюкзак з Міккі Маусом, мрія кожної дитини. Модель вражає яскравим красивим малюнком, якістю виконання та практичністю.
Велике відділення для речей, спереду велика кишеня на блискавці, яка за розмірами практично не поступається основному відсіку. З боків сітчасті кишені для води. М'яка ручка для носіння в руці та гачок для підвішування.
Дві широкі м'які регульовані лямки. Внутрішній бік лямок з дихаючого матеріалу. Спинка щільна.
Рюкзак з водовідштовхувального та водонепроникного нейлону.
Параметри - висота 37см, довжина 29см, ширина 14см
Колір у наявності - синій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Для дівчаток |
| Колір | Синій |
| Висота | 37 см |
| Ширина | 29 см |
| Глибина | 14 см |
| Персонажі | Mickey Mouse |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Особливості | Регульовані лямки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴



