Наплічна сумка тоут Bottega Veneta Arco 33.
Колір: чорний, молочний, бежевий.
Параметри - довжина 33 см, висота 20 см, ширина 10 см
Одна з головних моделей цього літа і майбутньої осені — сумка Bottega Veneta Arco. Модель можна носити в руці, на плечі. Зараз сама «гаряча» модель — зручний геометричний тоут.
Для виготовлення невеликого аксесуара з довгими ручками використовували широкі смуги які переплели у знаковій старовинній техніці intrecciato. В основне відділення помістяться смартфон, гаманець і ключі.
- Колір фурнітури: срібло
- У сумці одне відділення
- Всередині: кишеня на блискавці
- Великі ручки
- Захисні ніжки на дні сумки







Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARCO |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴








