Модна велика сумка шоппер тоут.
Колір у наявності - червоний та сірий.
Якісна, досить містка сумка з органайзером квадратної форми.
Виконана з шкіри PU, всередині органайзер з щільної тканини з леопардовим принтом. Закривається на кнопку. Всередині дві кишені, довгий плечовий ремінь.
Параметри - довжина 29 см, висота 30 см, ширина 12 см, довжина плечового ременя 120 см





Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 855 ₴







