Міський рюкзак для дівчат Kuromi.
Стильний молодіжний міський рюкзак із принтом відомого персонажа аніме Куромі. Рюкзак виконаний зі щільної водовідштовхувальної тканини. Рюкзак на два відділення на блискавках, спереду 2 накладні кишені, бічні кишені для води на стяжках. Усередині рюкзака підкладка і кишеня для планшета. У комплекті йде брошка з улюбленим героєм і 3 картонні картки, брелок-гаманець.
Кольори в наявності - чорний.
Розміри - висота 42 см, довжина 32 см, ширина 13 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 13 см |
| Висота | 42 см |
| Ширина | 32 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний |
| Візерунки і принти | Персонажі мультфільмів |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴





