Шкільний рюкзак для дівчат і хлопців.
Оригінальний міський рюкзак виконаний зі щільної водовідштовхувальної тканини. У рюкзаку одне велике відділення, спереду велика кишеня на блискавці, маленька кишенька у вигляді бананки. Бічні кишені для води. М'яка ручка петля, щільна дихаюча спина, шлейки подвійні сітчасті зсередини s-подібної форми. Усередині рюкзака відділення для планшета.
Розміри рюкзака - висота 44 см, довжина 31 см, ширина 17 см
Колір - чорний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Висота | 44 см |
| Ширина | 31 см |
| Глибина | 17 см |
| Стан | Новий |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴







