Дитячий плюшевий рюкзак 1-3 роки Хаги Ваги та Кісі Місі
Дитячий рюкзак для дитини хлопчика або дівчинки від 1 до 3 років у вигляді. Плюшевий рюкзачок дасть можливість Вашій дитині відчути себе самостійною, зібравши дрібнички в садок або на прогулянку, наприклад, улюблену іграшку, крейду, яблучко та цукерки.
Кольори у наявності - синій, рожевий
Розмір - висота 22 см, довжина 19 см, ширина 9 см
Матеріал - Плюшевий поліестер
Підкладка Поліестер
Основне відділення на блискавці
Регульовані шлейки, довжина 55 см
Блискавка Zipper за кольором рюкзака
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 180 г |
| Висота | 22 см |
| Глибина | 9 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Велюр |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 19 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴






