-10%

Сумка маленька жіноча кроссбоді на ланцюжку через плече
650 ₴
585 ₴
- Готово до відправки
- Код: Lisabet
+380 (66) 335-34-99
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка жіноча модна на ланцюжку через плече.
Колір: рожевий, коричневий.
Якісна жіноча сумка, виконана з екошкіри та штучної замші.
Сумка на два відділення центром гаманець на змійці, закривається на замочок.
Фурнітура золото.
Параметри – довжина 21 см, висота 16 см, ширина 8 см, довжина ремінця на плече 122 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 585 ₴






