Рюкзак з екошкіри жіночий.
Якісний жіночий рюкзак виконаний з м'якої екошкіри, Рюкзак на одне відділення на блискавці, спереду велика накладна кишеня на блискавці. Спереду закривається на магнітну кнопку. Ззаду кишеня на блискавці, бічні кишені для води. Вгорі ручка для носіння в руці. Усередині рюкзака підкладка, кишеня для телефону і дві кишені на блискавках.
Розміри рюкзака - висота 30 см, довжина 25 см, ширина 12 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 12 см |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 25 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴







