Сумка квадратна через плече шопер.
Стильна сумка шопер виготовлена з екошкіри. Сумка на одне відділення, всередині кишеньки, одна з них на блискавці. Ремінь регулюється за довжиною.
Кольори — чорний, коричневий, зелений, молочний.
Розміри — довжина 23 см, висота 25 см, ширина 11 см, довжина ременя 105 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина плечового ременя | 1050 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴










