Рюкзак молодіжний жіночий екошкіра.
Жіночий рюкзак виконаний з м'якої екошкіри в класичному стилі. Рюкзак на одне відділення закривається на блискавку спереду велика кишеня на блискавці. Бічні кишені для води. Ззаду кишеня на блискавці. Усередині рюкзака підкладка кишеня для дрібниць і мобільного телефону. У рюкзаку є ручка на плече.
Кольори в наявності - чорний, бежевий, рожевий.
Розміри - висота 28 см, ширина 24 см, глибина 9 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 9 см |
| Кишені | Бічні, Задній, Фронтальний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 500 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴










