Міський молодіжний стильний рюкзак для дівчат із Міккі Маусом.
Модний жіночий рюкзак чудово підійде для навчання, прогулянок та подорожей. Рюкзак виконаний з щільного поліестру з водовідштовхувальним просоченням. У рюкзаку одне велике відділення, спереду велика кишеня на блискавці, ззаду кишеня на блискавці, бічні кишені для води. Регульовані лямки, ручка-петля. Усередині підкладка, кишеня для планшета.
Параметри – висота 40 см, довжина 26 см, ширина 14 см
Колір синій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Синій |
| Глибина | 14 см |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 26 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Задній |
| Візерунки і принти | Персонажі мультфільмів |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴



