Міський рюкзак для дівчат.
Яскравий легкий барвистий жіночий рюкзак чудово підійде для прогулянок містом. Рюкзак виконаний з водовідштовхувальної тканини. У рюкзаку одне велике відділення на блискавці, спереду на блискавці кишеня, бічні кишені для води.
Розміри рюкзака – висота 39 см, довжина 28 см, ширина 13 см
Брелок не йде у комплекті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 39 см |
| Глибина | 13 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Водонепроникна тканина |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Країни, міста |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴






