Містка Сумка жіноча на пластиковій ланцюга на плече Skay.
Сумки з пластиковими ланцюжками – не тільки модне рішення на літо, але і практичний тренд. Так, серед головних переваг таких моделей – акрилові ланки, які в порівнянні з металевими набагато легше і комфортніше в шкарпетці. Можна вмістити в сумку звичний арсенал, але при цьому не відчуваючи додаткової ваги ланцюгів.
Сумка на одне відділення, закривається на магнітну кнопку. Сумка досить місткий, можна скласти навпіл або відкрити повністю в потрібний момент.
Виконана з шкірзам, всередині підкладка, красива пластикова ланцюжок на плече.
Кольори в наявності: коричневий, молочний.
Параметри - довжина 32 см, висота 19 см (складена) і 33 см, ширина 8,5 см, довжина ланцюжка 100 см







Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Casual |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг |
| Колір | Різні кольори |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Так |
| Довжина ручок | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніт |
| Жорсткість | М'яка |
| Відділення | 1 основний |
| Довжина плечового ременя | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴






