Сумка для чоловіків через плече.
Тканина нейлон із водовідштовхувальними властивостями.
Параметри - висота 22 см, довжина 32 см, ширина 19 см
Колір - чорний.
Якісна чоловіча сумка на плече середнього розміру. Сумка на одне відділення, спереду дві кишені одна на блискавці, ззаду кишеня на блискавці для нетбука або планшета, кишеня на липучці. У сумці дві тканинні ручки і ремінь на плече, що регулюється по довжині.
Усередині сумки кишеня на блискавці для мобільного телефону і сітчаста кишеня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Нейлон |
| Відділення | 1 основний, Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня без застібки, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 035 ₴






