Великий повсякденний міський рюкзак.
Легкий рюкзак для міста, зручний практичний з красивим малюнком, яскравий принт.
Рюкзак виконаний із поліестру, на одне відділення, спереду кишеня на блискавці, бічні кишені для води. Лямки регулюються за довжиною. Позаду вертикальна кишеня на блискавці. Вгорі ручка петля.
Кольори у наявності - чорний, рожевий.
Розміри – висота 42 см, довжина 30 см, ширина 12 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 42 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Тканина |
| Тип | Міський |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Кишені | Бічні, Фронтальний, Задній |
| Особливості | Водонепроникна тканина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴







