-5%

Рюкзак для дівчинки пухнастий м'який з Єдинорогом 3-5 років
430 ₴
408,50 ₴
- Готово до відправки
+380 (66) 335-34-99
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
М'який плюшевий рюкзак з Єдинорогом
Зручний дитячий рюкзак для дівчинки в садок. Рюкзак виконаний з хутряної тканини, спереду аплікація з блискітками у вигляді Єдинорога.
Регульовані лямки, вгорі ручка петля.
Кольори в наявності - кольоровий
Розміри по рюкзаку - висота 27 см, довжина 21 см, ширина 8 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Велюр |
| Персонажі | Єдиноріг |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 21 см |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 8 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 408,50 ₴



