Маленький рюкзак для дівчинки з лялькою.
Дитячий дошкільний плюшевий рюкзачок із лялькою. Рюкзак виконаний з м'якої плюшевої тканини, в рюкзаку одне відділення, іграшка не знімна, м'які регульовані лямки, вгорі ручка петля.
Розміри рюкзака - висота 24 см, довжина 25 см, ширина 6 см.
Кольори в наявності - рожевий, фіолетовий, зелений.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 24 см |
| Ширина | 25 см |
| Глибина | 6 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Велюр |
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Для дівчаток |
| Колір | Різні кольори |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴








