Чоловіча сумка планшетка месенджер через плече.
Модель із якісного матеріалу - екошкіри. Має одне велике відділення, закривається блискавкою. Спереду велика кишеня, яка закривається блискавкою. Ззаду кишеня на блискавці. Усередині сумки-барсетки тканинна підкладка, є прорізна кишеня на блискавці, яка придатна для зберігання мобільного телефону, різних портативних гаджетів і дрібниць.
Для носіння передбачені ручка і регульований плечовий ремінь.
Параметри - висота 25 см, довжина 20 см, ширина 8 см
Колір - чорний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴








