-5%

М'який плюшевий рюкзак для дівчинки 2-4 роки Божа корівка
430 ₴
408,50 ₴
- Готово до відправки
+380 (66) 335-34-99
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий плюшевий рюкзак для дівчинки.
Яскравий барвистий рюкзак для дівчинки. Рюкзак виконаний з м'якої плюшевої тканини. Вгорі рюкзака петля. Шлейки регулюється під зріст дитини. У рюкзаку одне відділення, спереду кишеня на блискавці.
Параметри - висота 26 см, довжина 24 см, ширина 10 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Велюр |
| Персонажі | Божа Корівка |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 24 см |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 10 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 408,50 ₴





