одний міський рюкзак для дівчини.
Рюкзак виконаний зі щільної водовідштовхувальної тканини на одне відділення, спереду кишеня на блискавці, накладна кишеня, ззаду кишеня на блискавці, бічні кишені для води. Лямки регулюються за зростом. Вгорі ручка петля.
Розміри рюкзака - висота 42 см, довжина 32 см, ширина 14 см.
Кольори в наявності - чорний, зелений, рожевий, блакитний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Колір | Різні кольори |
| Глибина | 14 см |
| Висота | 42 см |
| Ширина | 32 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴










