Сумка стьобана через плече з гаманцем Zara
Оригінальна жіноча сумка у вигляді коробки з маленьким гаманцем на ремінці. Сумочка виконана з екошкіри, збоку маленький навісний гаманець. У сумці одне основне відділення. Сумка зручна, містка, легка з оригінальними строчками. Вгорі сумки маленька зручна ручка. Широкий ремінь тканини регулюється по довжині.
Кольори у наявності - молочний
Параметри по сумці – висота 14 см, довжина 18 см, ширина 9 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Циліндрична |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина ручок | 1250 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴




