
Рюкзак дитячий в садок для дівчаток Скай Щенячий патруль 3-5 років
600 ₴
- Готово до відправки
+380 (66) 335-34-99
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак дитячий дошкільний для дівчаток.
Кольори в наявності - рожевий.
Гарний якісний рюкзачок з поліестру з героєм мультфільму Щенячий патруль Ская. Легкий зручний, тканина водовідштовхувальна, вгорі ручка петля, лямки регулюються по довжині, бічні кишені для води. Світловідбивні смужки на рюкзаку.
Параметри - висота 31 см, довжина 25 см, ширина 13 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Тканина |
| Персонажі | PAW Patrol |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 31 см |
| Глибина | 13 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴




