Сумка на одне плече жіноча дута.
Містка зручна легка сумка на одне плече. Сумка виготовлена з екошкіри, на одне відділення, застібається на блискавку. Усередині сумки тканинна підкладка, кишеня на блискавці.
Параметри – довжина 32 см, висота по центру 18 см, ширина 10 см
Кольори у наявності - чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴




