Маленька квадратна сумочка на ремінці
Елегантна жіноча сумка з оригінальною рядком на одне відділення. Сумка виконана з шкірзам, закривається на дві магнітні кнопки. Ремінець регулюється по довжині.
Кольори в наявності: чорний, бежевий
Розміри сумки - довжина 19 см, висота 15 см, ширина 7 см, довжина ремінця на плече 115 см



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина плечового ременя | 1150 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴






