Підлітковий рюкзак міський в школу.
Універсальний рюкзак, місткий, але в теж час компактний. Рюкзак однаково стильно буде виглядати як чоловічих, так і жіночих плечах. Велике основне відділення з кишенею для ноутбука (діагоналлю до 15.6) . Зовнішній кишеню на блискавці. Зовні розташовані два накладних кишені на блискавках, бічні кишені для води. Нижня частина рюкзака ущільнена. М'які регульовані S образні лямки. Рюкзак виконаний з щільної водовідштовхувальним і вологонепроникною тканини.
Параметри - висота 44 см, довжина 32 см, ширина 17 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 17 см |
| Висота | 44 см |
| Ширина | 32 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴







