Сумка клатч пельмень хмара Bottega Veneta.
Кольори в наявності - персиковий.
М'який клатч Pouch, за формою нагадує пиріжок, ніби відповідає на всі питання про те, як повинен виглядати бездоганний аксесуар.
Варто звернути увагу на те, що ця сумка надзвичайно добре виглядає як складова образів, чудово доповнює силует хрусткою oversized-сорочки або ж об'ємних шорт-бермудів. Модель The Pouch – унікальний аксесуар, який підійде як для будь-якого способу, так і для будь-якого приводу.
Сумка якісна з екошкіри на одне відділення, всередині кишеня на блискавці.
Параметри - довжина 28 см, висота 18 см, ширина 11 см, довжина ремінця 150 см, довжина ланцюжка 40 см


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Розмір | Малий |
| Форма | Мішечок |
| Тип застежки | Рамковий замок (frame) |
| Жорсткість | М'яка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Стиль | Casual |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴




