-10%

Маленька жіноча сумочка багет з короткою ручкою на плече
500 ₴
450 ₴
- Готово до відправки
- Код: Britny
+380 (66) 335-34-99
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумочка жіноча з ручкою на плече.
Сумка-багет на плече з однією ручкою виготовлена зі шкірозамінників. Сумка закривається на блискавку та клапан, ефектно прикрашена кольоровою хусткою, маленька зручна легка.
Кольори в наявності — чорний, бежевий, білий.
Розміри — довжина за дном 24 см, висота 13 см, ширина 9 см



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Форма | Трапеція |
| Стиль | Casual |
| Колір | Різні кольори |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип сумки | Багет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴









