Маленька жіноча сумка на тканинному ремінці.
Ефектна гарна жіноча сумочка на два відділення, посередині перегородка на блискавці, спереду сумки накладної кишеньку. Закривається на дві магнітні кнопки, всередині підкладка. Ремінь регулюється по довжині. Сумка з екошкіри, фурнітура золото.
Колір в наявності: чорний.
Параметри - довжина 21 см, висота 15 см, ширина 7 см, довжина ремінця 125 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Кнопки |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴




