Дитячий рюкзак для дівчаток Поп іп антистрес 5-6 років.
Блискучий дошкільний дитячий рюкзак для дівчинки зі вставкою Pop it. Рюкзак зручний з рудужной попит вставкою, підійде для прогулянок в парку, занять, для дитячих речей, можна взяти на море.
Кольори в наявності - блакитний, помаранчевий.
Розміри - висота 30 см, довжина 23 см, ширина 10 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Силікон |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 23 см |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 10 см |
| Вага | 300 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴




